Υπόσχονται θέαμα

13
Μαρ 2024 00:55

Χαιρετώ τους απανταχού τζογαδόρους,

Ξεκίνημα με το Ατλέτικο – Ίντερ όπου θα πέσουν κορμιά και δεν είναι απίθανο να δούμε παράταση. Η Ατλέτικο στην έδρα της είναι πολύ δυνατή και μπορεί να πάρει την οριακή νίκη ενώ αξίζει να παιχτεί και το over 5.5 στις κάρτες. Και στο Ντόρτμουντ – Αϊντχοφεν θα δώσουμε τύχες στην παράταση ενώ το over 4.5 στις κάρτες παίρνει αξία με την παρουσία του Ορσάτο. Στην Σεγκούντα πιθανός άσσος το Λεβάντε – Ανδόρα και στο Τσάμπιονς Λιγκ Αμερικής το Ρόμπιν Χουντ – Χερεδιάνο δείχνει να έχει γκολ – γκολ και over.

Την Πέμπτη αρχή με το Λεβερκούζεν – Καραμπάγκ όπου περιμένουμε καλό ματς όπως και στον πρώτο αγώνα καθώς η  Καραμπαγκ μπορεί να σκοράρει και  σκέφτομαι τον άσσο με γκολ – γκολ αλλά και το ΑΛΛΟ ΣΚΟΡ (5-1 το περσινό τους).  Στο Ρέιντζερς – Μπενφίκα θα κυνηγήσω την ισοπαλία με γκολ – γκολ καθώς πρώτο ματς ήταν 2-2 και το 2020 και πάλι για το Γιουρόπα Λιγκ είχαν φέρει 3-3 και 2-2.

Ότι άλλο προκύψει θα επανέλθω από το Worm.