Στήριγμα η Πατσούκα

23
Φεβ 2022 00:16

Χαιρετώ τους απανταχού τζογαδόρους,

Ξεκίνημα με το Ατλέτικο – Μάντσεστερ Γ. όπου θα ρισκάρουμε με την ισοπαλία. Οι γηπεδούχοι δεν βρίσκονται στα καλύτερα τους αλλά θα πουλήσουν ακριβά το τομάρι τους και μπορούν να κάνουν το ματς πόλεμο και να δούμε και αρκετές κάρτες. Ρίσκο και με τον Ρονάλντο που θα είναι το πρόσωπο του αγώνα να σκοράρει και να πάρει κάρτα. Στο Μπενφίκα (1Χ) – Άγιαξ οι τιμές μας οδηγούν στην κόντρα. Οι Πορτογάλοι έχουν προβλήματα αλλά δεν απέχουν και τόσο πολύ από τον Άγιαξ. Πιθανή ισοπαλία το Λαμία – Αστέρας Τρίπολης και στο Σούπερ Καπ Κολομβίας η Τολίμα είναι πιο κοντά στην νίκη από την Ντεπορτίβο Κάλι.

Την Πέμπτη λογικά θα έχουμε καλό ματς στο Λάτσιο – Πόρτο όπου το γκολ – γκολ έχει τύχες και θα ρισκάρουμε με το 2-1 σκορ (παράταση) όπως και στο Ολυμπιακός – Αταλάντα περιμένουμε καλό παιχνίδι με το over να παίζει αρκετά. Ίσως δούμε παράταση και στο Νάπολι – Μπαρτσελόνα ενώ στο Μεξικό η Πατσούκα τα πηγαίνει περίφημα και μπορεί να κερδίσει και την Μαζατλάν που χάνει δυνάμεις μακριά από την έδρα της.

Ότι άλλο προκύψει θα επανέλθω από το Worm.