14
Φεβ 2020 00:11

UPDATE 17.45

O_Book

21 : 00 φιλικο μαλμε – γιοσενπινγκ, αυτη τη στιγμη παιζει επισημο ματσ για το κυπελλο η μαλμε με τους βασικους. οποτε το βραδυ στο φιλικο θα κατεβει με τα δευτερα και αξιζει πολυ η κοντρα εδω δ.ε Χ2 γιονσεπινγκ @2,75

UPDATE 11.50

ΒΡΕΤΑΝΟΣ

Αγγλια League Two Σουιντον – Σκανθορπ 11/13 μεταξυ τους και 6/6 σε αυτην την εδρα εχουν βγει γκολ γκολ. Στο @1.83 παιζει. Νασιοναλ Λινγκ Βορας Μπλαιθ – Ολρινγχαμ 10/10 μεταξυ τους εχουν βγει γκολ γκολ. @1.66.

UPDATE 08.00

ΤΡΙΑΔΑ OVER

ΟΦΗ U19 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ U19, Ο Ατρόμητος κερδίζει στα μεταξύ του συνήθως με over και lead lose.

ΚΟΥΚΑΡΙΚΙ – ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ, 14 συνεχόμενα over ανεξαρτήτου έδρας. Τελευταία μας πληρώνει πολύ και στο γκολ – γκολ ημιχρόνου. Αξίζουν και οι ανατροπές.

ΦΙΛΙΚΟ ΒΙΙΜΣΙ – ΚΕΪΛΑ, Αυτό το over θα μπορούσε να πληρώνει και 1.30 και το βρίσκουμε στο 1.55. Τα μεταξύ τους όλα στο over ενώ οι ομάδες έχουν δώσει μέχρι τώρα τρία φιλικά όπου σημειώνονται πολλά ειδικά στις Κέιλα (7-2, 0-5, 5-2).

ΒΡΕΤΑΝΟΣ

Τσαμπιονσιπ Ντέρμπι – Χάντερσφιλντ Η Ντέρμπι μετά τον ερχομό του Ρουνει έχει πάρει τα πάνω της και σκοράρει για πλάκα. Έχει την δεύτερη καλύτερη έδρα στην κατηγορία και παίζει κόντρα σε μια πολύ μέτρια Χάντερσφιλντ που έχει αμφίβολο τον καλύτερο της παίχτη και πολύ κακη παράδοση σε αυτήν την έδρα (18-7-3 υπέρ της Ντέρμπι) Άσος @2.05

ΑΠΟ INFOS ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ

ΚΟΛΟΜΒΙΑ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ

ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ – ΣΑΝΤΑ ΦΕ, Παράδοση 1-7-1.

ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ – ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ, Παράδοση 2-7-1.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, Και με απουσίες ο Πανιώνιος. Αξία στο άσσο -1 ημίχρονο στο 2.40 και στο ΑΛΛΟ ΣΚΟΡ για τους φίλους που παίζουν ΟΠΑΠ.

ΒΟΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, Ο Βόλος βγάζει κόρνερ πλέον από συνήθεια ενώ στο κλαμπ των ομάδων που κάνουν κόρνερ μπήκε από προχτές και ο Αστέρας Τρίπολης με όσα είδαν τα μάτια ματς στο ματς με τον Άρη. OVER 9 ΚΟΡΝΕΡ @2.20 και ένα ψιλό στο OVER 14 στο 13.00.

Θα βάλουμε και λίγα στην δυάδα με το over 10 στο Ολυμπιακός – Πανιώνιος.

ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΟΚ, Λογικό φαβορί ο ΠΑΟΚ και το διπλό με under 3.5 πληρώνει αρκετά καλά στο 2.02 στον Stoiximan.

ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ – ΠΟΡΤΟ, Η Πόρτο έρχεται από την μεγάλη νίκη επί της Μπενφίκα και έχει πολύ καλή παράδοση σε αυτή την έδρα. Στο 2.10 το διπλό στον Stoiximan.