Infos Σαββάτου UPDATE 11.15 (Worm)

04
Δεκ 2020 10:10

UPDATE 11.25

Β’ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ – ΕΣΚΙΣΕΧΙΡΣΠΟΡ, Αξίζει να παιχτούν τα ομαδικά γκολ των γηπεδούχων και ένα ψιλό στο 3-1 σκορ που βγαίνει πολύ στα μεταξύ τους.

UPDATE 09.20

ΒΡΕΤΑΝΟΣ

Μάντσεστερ Σιτι – Φούλαμ Παραδοσιακά η Σιτι κάνει πολλά κόρνερ με την Φούλαμ (49-7 στα 5 τελευταία) και κάνει από ημίχρονο συνήθως η Σιτι. Πάμε με ένα αγαπημένο μπετ οβερ 3.5 κόρνερ Σιτι στο πρώτο ημίχρονο @2.00 Bet365

ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ – ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ, 6 συνεχόμενα γκολ – γκολ και over στην παράδοση. Στο 2.30 στην Bet365.

ΑΠΟ INFOS ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ

Β’ ΝΟΡΒΗΓΙΑΣ ΑΣΑΝΕ – ΣΤΡΟΜΕΝ (Προτελευταία αγωνιστική), Η ισοπαλία εξασφαλίζει τα πλέι οφ στην Ασάνε ενώ η Στρόμεν έρχεται μια ανάσα από την παραμονή της.

ΚΡΟΑΤΙΑ ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ – ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜ, Δυνατή παράδοση σε αυτή την έδρα για την Ντιναμό. ΔΙΠΛΟ ΚΑΙ OVER 1.5 @1.95 Stoiximan.