Μάι 2021 09:40

UPDATE 21.35

ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ – ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ, Ενδιαφερόμενος με αδιάφορο. Δεν δίνουν πυρετό εκεί αλλά η τιμή είναι οκ. ΑΡΜΙΝΙΑ @2.82 Stoiximan.

UPDATE 11.15

ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΙΝΑΪ – ΒΟΡΣΚΛΑ, Πράμα και θάματα στο τελευταίο ματς της Μινάι με την Σαχτάρ. Πέσανε χοντρά λεφτά στο over 1.5 ημίχρονου (έπαιζε μέχρι και στο 1.20) και στην νίκη της Σαχτάρ με χάντικαπ και χτυπήσανε παντού καμπανάκια. Το ματς κινδύνεψε μέχρι και με αναβολή και τελικά έγινε το χατήρι των μπουκ. Το ματς παίχτηκε με αρκετή καθυστέρηση και η Σαχτάρ κέρδισε τυπικά το ημίχρονο με 1-0. Τελευταία αγωνιστική σήμερα και η Μινάι έχει υποβιβαστεί ενώ η Βόρσκά χτυπάει την Ευρώπη. ΔΙΠΛΟ ΜΕ OVER και ΑΛΛΟ ΣΚΟΡ.

UPDATE 09.20

O_Book

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ NPL ΚΟΥΪΝΣΛΑΝΤ ΟΛΙΜΠΙΚ – ΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ, ΑΛΛΟ ΣΚΟΡ@2.78 Pamestoixima.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, Σε καλές τιμές το γκολ – γκολ. Στο 2.05 στην Bet365.