Infos Σαββάτου UPDATE 20.50 (Worm)

INFOS ΣΑΒΒΑΤΟΥ

UPDATE 20.50

Β' ΓΑΛΛΙΑΣ ΜΠΕΖΙΕΡ - ΚΛΕΡΜΟΝ, Ενδιαφερόμενος με αδιάφορο. Όλα μπορούν να συμβούν μετά το επικό 5-6 που έφερε εκτός έδρας η Μπεζιέρ στην έδρα της Βαλενσιέν. Ο άσσος παίζει ψηλά στο 4.33 και στο 2.75 το DNB.

UPDATE 17.10

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ - ΜΠΟΤΕΦ, 11 συνεχόμενα γκολ - γκολ στην παράδοση. Αξίζει να παιχτεί ο άσσοςμε γκολ - γκολ που πληρώνει 4 φορές τα λεφτά μας. Για λίγα πάντως καθώς η Μπότεφ σκέφτεται μόνο το κύπελλο.

ΣΕΡΒΙΑ ΚΟΥΚΑΡΙΚΙ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ, Γεμάτη γκολ - γκολ και over η παράδοση και μερικές ανατροπές.

UPDATE 10.35

ΜΑΡΟΚΙΝΟΣ

ΖΑΜΠΙΑ ΠΑΟΥΕΡ ΝΤΙΝΑΜΟΣ - ΝΚΑΝΑ, Λαθάκι στις τιμές καθώς η αναμέτρηση αποτελεί τοπικό ντέρμπι. Στο 2.10 το Χ2.

UPDATE 08.10

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ ΤΟΜΠΟΛ - ΖΕΤΙΣΟΥ, Παράδοση 16-3-3. Στο 1.90 ο άσσος.

UPDATE 01.45

Λ.Α. ΓΚΑΛΑΞΙ - ΧΙΟΥΣΤΟΝ, Είναι ματσάρα καθώς πέρυσι την τελευταία αγωνιστική το Λ.Α. ξεφτιλίστηκε από το αδιάφορο Χιούστον και ηττήθηκε 2-3 με ανατροπή και έχασε τα πλεί οφ. Θα παίξω με τα σκοράκια 3-2, 2-3 και 3-3 και ένα ψιλό στο 2/1 ημίχρονο - τελικό.

UPDATE 00.40

NANT - AMIAN, Η νίκη της Ντιζόν απόψε αναγκάζει την Αμιάν να κυνηγήσει βαθμούς εδώ. Μια ισοπαλία δεν θα χαλούσε τις δυο ομάδες καθώς η Ναντ έρχεται και από μεσοβδόμαδο θρίαμβο.

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ, Η ισοπαλία παίζει στο 2.40 στον Stoiximan καθώς υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βολέψει τις δυο ομάδες.

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΑΛΚΗ, Θα ποντάρουμε στο γκολ - γκολ και over. Ο Ερμής διαλύθηκε αλλά τα παλεύει τα παιχνίδια. Πάντως στα μεταξύ τους έχουμε δει αίσχη και θα ρισκάρω και με γκολ - γκολ ημίχρονο και 1 ημίχρονο - 2 τελικό.

ΑΠΟ INFOS ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ, Αδιάφορο ματς με το over να παίζει πολύ ψηλά για τα δεδομένα του πρωταθλήματος. ΓΚΟΛ - ΓΚΟΛ ΚΑΙ OVER @2.62.

ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ

ΣΕΝΤ ΓΚΑΛΕΝ - ΛΟΥΚΕΡΝΗ, 8 συνεχόμενες νίκες ανεξαρτήτου έδρας για την Λουκέρνη. Στο 1.90 το διπλό DNB.

ΕΣΘΟΝΙΑ ΠΑΪΝΤΕ - ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ, Συνολική παράδοση 2-4-40.

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ, Στους σκόρερς και στο any time το ΑΛΛΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ "κρύβει" τον Κριστιάνο Ρονάλντο. Το any time του παίζει στο 1.61 στην Bet365 και στον ΟΠΑΠ ουσιαστικά το παίζεις στο 2.25 (παίζεις ταυτόχρονα και μερικούς ακόμα μαζί του).  ANY TIME ΑΛΛΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ @2.25 / ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΑΓΩΝΑ ΑΛΛΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ @4.50 ΟΠΑΠ (αν δεν παίξει τελικά ο Ρονάλντο υπάρχει και η δυνατότητα να κάνουμε cash out).

COMBO BET ΟΠΑΠ

ΠΑΟΚ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ, ΠΑΟΚ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΚΑΙ OVER 6.5 ΚΟΡΝΕΡ ΟΜΑΔΙΚΑ @2.25

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, Θα πάρω αυτό το δίφραγκο. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ @2.00 Stoiximan.

ΚΡΟΑΤΙΑ ΡΟΥΝΤΕΣ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ, Κοινή η έδρα για τ δυο ομάδες. Αξίζει το γκολ - γκολ και ένα ψιλό στα lead lose.

SERIE B

ΑΣΚΟΛΙ - ΒΕΝΕΤΣΙΑ, Ο βαθμός της ισοπαλίας διατηρεί την Άσκολι σε απόσταση ασφαλείας και την Βενέτσια να ελέγχει την κατάσταση για να μην πέσει απευθείας.

ΚΟΖΕΝΤΣΑ - ΣΠΕΤΣΙΑ, Με έναν βαθμό παραμένει άνετη η Κοζέντσα ενώ και η Σπέτσια μένει εντός πλέι οφ.

ΔΥΑΔΑ ΥΠΟΜΟΝΗΣ

ΠΑΡΜΑ - ΜΙΛΑΝ 2 @1.83

ΚΙΕΒΟ - ΠΑΡΜΑ (28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ) 2 @2.20

ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥ - ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ, Δείχνει για μια αρκετά πιθανή ισοπαλία. Οι ομάδες με έναν βαθμό διατηρούν απόσταση ασφαλείας από την επικίνδυνη ζώνη.

ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ, Ενδιαφερόμενος με αδιάφορο και με την Ανόρθωση λογικά να κάνει και αλλαγές σιγά σιγά. Στο 2.55 ο άσσος στον Stoiximan.

ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ, Ότι και να έχει κάνει με την Λάτσιο η Ουντινέζε χρειάζεται ακόμα βαθμούς. Η Σασσουόλο δείχνει άνετη και οι τιμές εδώ έχουν αξία. ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ ΑΣΙΑΤΙΚΟ 0.0 @1.70.